Dołącz do Ekipy 9x19 !

Co zrobić by być jednym z nas ?

 

Co oznacza „KANDYDAT”? Chcemy zobaczyć kim jesteś, jak się zachowujesz w różnych sytuacjach, czy posługiwanie się bronią palną jest Ci znane, czy znasz podstawowe zasady bezpieczeństwa , a także czy Twoim celem jest czynne uczestnictwo w życiu Stowarzyszenia, czy jedynie przynależność. Przez pół roku masz ograniczone prawa w Stowarzyszeniu. Nie możesz wybierać, ani być wybieranym, a także nie możesz podejmować głosu w sprawach ważnych dla Stowarzyszenia. Po pół roku, w głosowaniu tajnym, mając na uwadze Twoją półroczną aktywność i zaangażowanie podejmujemy decyzję o Twoim członkostwie w Stowarzyszeniu. W momencie, kiedy zostajesz „CZŁONKIEM” Stowarzyszenia jesteś traktowany na równo z pozostałymi członkami – masz pełne prawa członkowskie. Jako członek Stowarzyszenia możesz starać się o wydanie zaświadczenia uprawniającego Cię do starania się o pozwolenie na broń palną. Pozostałe kwestie, nie ujęte w tym tekście reguluje Statut Stowarzyszenia 9x19. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy – kontakt(małpa)9x19.pl lub bezpośrednio do znanych Wam Członków Stowarzyszenia. Dane do rachunku bankowego: Stowarzyszenie Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa 9x19 nr konta 48 1600 1462 1813 2885 2000 0001

By wstąpić do Stowarzyszenia Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa 9x19, należy spełnić kilka ważnych dla nas kryteriów.

  1. Pobrać i wypełnić deklarację członkowską
  2. Złożyć deklarację u jednego z Członków Zarządu.
  3. Uzyskać aprobatę Zarządu Stowarzyszenia.
  4. Uiścić opłatę wpisową w wysokości 380zł.
  5. Opłacić składkę członkowską w wysokości 120zł.

Jeżeli zrealizowałeś powyższe punkty – gratulujemy ! Zostałeś KANDYDATEM Stowarzyszenia Kolekcjonerów Broni Palnej i Strzelectwa 9x19.

 

Jak się z nami skontaktować ?

Napisz do nas

kontakt@9x19.pl

Zadzwoń do nas

792 901 229

Odwiedź nas

Często bywamy na Strzelnicy Arizona w Przychojcu oraz na strzelnicy  LOK  w Żołyni,
tam nas znajdziesz